Când este vorba despre cariera ta, nu trebuie să faci compromisuri, iar la OTP Advisors nici nu este nevoie. Postul de reprezentant vânzări produse bancare îți permite să îmbini studiile, pasiunile și jobul, fără să renunți la niciuna dintre ele. Tu ești singura persoană care își stabilește programul, precum și nivelul câștigurilor.

Dacă ești interesat de o carieră în domeniul bancar, așteptăm CV-ul tău și o scrisoare de intenție pe adresa recrutare@otpadvisors.ro

Ce oferim:

  • Un venit lunar care depinde de cum îți gestionezi programul;
  • Colegi ca tine, cu glume bune, dar și cu planuri serioase;
  • Training pe produse financiar-bancare și de vânzări;
  • Experiență profesională în domeniul vânzărilor.

Cerințe:

  • O atitudine pozitivă și proactivă;
  • Abilități de comunicare și lucru cu oamenii;
  • Motivație și entuziasm.

Responsabilitățile postului:

  • Identifică oportunitățile de vânzare;
  • Oferă servicii de intermediere a vanzarii produselor si serviciilor bancare
  • Colectează documentația aferentă tipului de produs și depune dosarul la una din unitățile teritoriale OTP Bank România SA;
  • Menține legătura cu clienții pe tot parcursul procesului de intermediere a vânzării.