Szeretjük azokat a személyeket, akik puszta jelenlétükkel isnpirálnak, és akiket a tapasztalatuk arra tanított, hogy az eladási stratégia sokkal többet jelent néhány számnál és táblázatnál. Csodáljuk a bátorságot és az integritást, a felelősségteljes döntéseket és a csapat minden egyes tagja iránti gondoskodást.

Ha felkeltette az érdeklődését a pénzügyi-banki szektor, kérjük, küldje el CV-jét és motivációs levelét a recrutare@otpadvisors.ro e-mail címre

Milyen az ideális értékesítési igazató?

  • Legalább 2 éves tapasztalattal rendelkezik a direkt eladások/pénzügyi tanácsadás terén;
  • Nagyon jó koordinátori/menedzsmenti és csapatmotivációs képességekel bír;
  • Haladó szintű tárgyalási és eladási képességekkel rendelkezik;

Az értékesítési igazgató feladatai:

  • Bevon és kiképez pénzügyi tanácsadókat;
  • Kidolgozza a koordinált csapat stratégiáját a cég stratégiájával összhangban, a közvetlen felettes által meghatározott célok elérése érdekében;
  • A koordinált csapat eredményeivel hozzájárul a termékek és szolgáltatások eladásainak növeléséhez;
  • Üzleti lehetőségeket keres, új ügyfeleket szerez;
  • Felkészíti a tanácsadókat a bank termékeinek keresztértékesítésére az adott szegmensek ügyfelei számára;
  • Felkészíti és képezi a tanácsadókat az ügyfelek számára megfogalmazott ajánlatok tárgyalására és strukturálására, kielemzi a hitelkérelmeket a szükséges dokumentációval együtt, teljeskörű pénzügyi és nem pénzügyi elemzést végez, központosítja és figyelemmel követi ezeket az értékesítési folyamat lezárultáig.

Amit kínálunk:

  • Fix bér;
  • Jutalék a koordinált csapat eladásából;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Hosszú távú karrierlehetőség;
  • Pénzügyi-banki termékekkel és eladásokkal kapcsolatos tréning.